Czy warto zainwestować w pieluchomajtki pampers?

Pieluchomajtki wykonują owe same czynności, co tradycyjne pieluchy, natomiast ponadto dzięki sprawnemu wykończeniu dookoła talii oraz nóżek dziecka gwarantują małemu możliwość poruszania

Pieluchomajtki wykonują owe same czynności, co tradycyjne pieluchy, natomiast ponadto dzięki sprawnemu wykończeniu dookoła talii oraz nóżek dziecka gwarantują małemu możliwość poruszania. Są doskonałym wyjściem dla dzieci czynnych, ponieważ nie ograniczają ich ruchów. Pieluchomajtki umożliwiają także uczyć dziecko indywidualnego korzystania z łazienki oraz ubierania się. Sucha pielucha to potrzebny element w życiu każdego żywego dziecka. Dzięki niej dobra zabawa jest łatwiejsza oraz może trwać dłużej, zarówno w domu, jak również podczas ruchu. Dla oglądającego świat dziecka każda inna rzecz jest ciekawa. Przez interaktywności ze środowiskiem, ruch oraz zabawę, mały uczy się świata oraz rozwija się. Dzieci kochają pieluchomajtki Pampers, gdyż ich chłonny wkład zapewnia im czynną zabawę bez obaw o cieknięcie. Miękkie falbanki dookoła nóżek stanowią specjalne uchronienie przed wydostającą się na zewnątrz wilgotnością.

Majteczki treningowe (pieluchomajtki)

Majtki treningowe, jak sama nazwa prezentuje, umożliwiają małemu w treningu czystości. Każde dziecko posiada swoje własne tempo oraz we właściwym dla siebie okresie uczy się załatwiania spraw fizjologicznych na nocnik. Majtki zrobione są niejednokrotnie z bawełny, mają szczelną powierzchnię. Nie zmieniają pieluchy, lecz są delikatnym przejściem od pieluszek do normalnych majtek. Ich założeniem jest zagwarantowanie małemu poczucia wilgotności w takim stopniu, żeby czuło, iż coś się odmieniło. Jest to niezwykle przydatne w nauce sikania do nocnika.

Czemu zamiast pieluch należałoby wykorzystywać pieluchomajtki?

W wypadku dzieci, jakie rozpoczynają się przemieszczać, natomiast chociażby raczkować, pieluchomajtki pampers gwarantują im całą swobodę ruchów, natomiast Tobie umożliwiają błyskawiczną zmianę pieluchy, równocześnie w małym stopniu zmniejszając radość dziecka. Jak to możliwe? Zamiast potrzeby położenia dziecka na pleckach, tak jak w wypadku zmiany typowej pieluchy, możesz po prostu rozedrzeć boczki pieluchomajtek, żeby je ściągnąć oraz jednakowo szybko założyć dziecku nowe pieluchomajtki w pozycji stojącej. Gonitwa za uciekającym malcem już wcale nie będzie niezbędna!

Co dobrać dla niemowlaka – pieluszki lub pieluchomajtki?


Artykuły różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim rodzajem zakładania. Gdy idzie o chłonność, to zależy to od wytwórcy. Pieluchy przeznaczone są przede wszystkim noworodkom. W wypadku starszych dzieci rodzice mogą zadecydować, czy chcą zostać przy pieluchach, lub jednakże wejść na pieluchomajtki. Owe drugie niejednokrotnie zalecane są dzieciom, jakie uczą się korzystać z nocnika, dzięki temu, iż pieluchomajtki można szybko ściągnąć poprzez nogi.

Background obraz autorstwa freepik - www.freepik.com